30 września 2021

Rajmund Rusiecki odchodzi z Generali

Po 10 latach pracy Rajmund Rusiecki zdecydował się odejść z Generali Polska. Od 1 października odpowiedzialność za zarządzany przez niego obszar przejmuje Prezes Roger Hodgkiss. Funkcję tą będzie pełnić do momentu zatrudnienia nowej osoby.

- Dziękuję bardzo Rajmundowi za zaangażowanie, rozwój ubezpieczeń na życie, pracę na rzecz Generali a  w ostatnim czasie również Concordii. Życzę mu sukcesów w dalszym rozwoju kariery oraz wszystkiego najlepszego w prywatnym życiu – mówi  Roger Hodgkiss, Prezes Zarządu Generali Polska.

Rajmund Rusiecki związany był z Generali w Polsce od września 2011 r. Od kwietnia 2014 r. pełnił funkcję Członka Zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż w Generali Życie T.U. S.A., a od lipca 2020 – także członka Zarządu w Generali TU SA. Od listopada 2018 r. do lipca 2021 r. był również członkiem zarządu odpowiedzialnym za sprzedaż w Concordii, która została przejęta przez Generali. Odpowiadał za sprzedaż, bancassurance i affinity.


KONTAKT DLA MEDIÓW

Justyna Szafraniec

Justyna Szafraniec

Rzecznik prasowy

Grupa Generali

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.